Abraservice Slovensko

Dodávateľ dielov odolných voči zvýšenému opotrebeniu a kompletných riešení vyrobených z oteruvzdorných a vysokopevných ocelí

Abraservice je popredná európska spoločnosť pôsobiaca v oblasti ocelí odolných voči oteru, vysokopevných ocelí a ponúka svojim zákazníkom komplexné riešenia od analýzy potrieb až po výrobu a dodanie hotových a obrobených dielov pripravených na montáž.

Skúsenosti a technická odbornosť Abraservice, je porozumieť špecifickým potrebám Vašich projektov. Široká škála produktov a spôsob spracovania nám umožňujú navrhovať riešenia šité na mieru.

Spoločnosť Abraservice kladie dôraz na dlhodobý vzťah so svojimi partnermi, založenom na dôvere: blízkosti, dostupnosti, komplexnom poradenstve a transparentnom pokrytí Vašich požiadaviek a zapezpečení funkčnosti po dodaní.

Spoločnosť Abraservice pôsobí po celej Európe a je pripravená splniť požiadavky zákazníkov, ktorí pracujú v náročnom prostredí, s vysokými nárokmi na kvalitu a životnosť dielcov: oceliarsky priemysel, baníctvo, kameňolomy, výroba cementu, manipulácia, dvíhanie a preprava, stavebný priemysel, poľnohospodárske stroje, papierenský priemysel, atd.

Kde nás nájdete

Kontaktujte nás

Od dodávky dielov až po úplné vybavenie Vášho projektu, naši špecialisti Vám radi poskytnú požadované informácie a ceny v čo najkratšom čase.

Abraservice Slovensko

Abraservice Slovensko - STAPPERT Slovensko
Simonovská 37
972 71 Nováky
SLOVENSKO

Abraservice Slovensko je obchodné meno skupiny STAPPERT Slovensko